Itt az őszi menetrend

photo

Hivatalossá vált NB I-es kézkézilabdacsapatunk őszi szezonjának menetrendje. Egyedül a tatabányai mérkőzésünk időpontja kérdőjeles.

A Sport36-Komló NB I-es kézilabdacsapatának „őszi” sorsolása:
1. Veszprémi KKFT. – Sport36-Komló 09.13. 18:00
2. Sport36-Komló – Kecskemét 09.18. 18:00
3. Telekom Veszprém – Sport36-Komló 09.25. 18:00
4. Sport36-Komló – Gyöngyös 10.02. 17:00
5. Pick Szeged – Sport36-Komló 10.16. 18:00
6. Sport36-Komló – Eger 10.22. 17:00
7. Budakalász – Sport36-Komló 10.30. 17:00
8. Sport36-Komló – Dabas 11.13. 18:00
9. NEKA – Sport36-Komló 11.19. 18:00
10. Tatabánya – Sport36-Komló 11.26. vagy 27. 18:00
11. Csurgói KK – Sport36-Komló 12.04. 18:00
12. Sport36-Komló – Ferencváros 12.11. 18:00
13. Balatonfüred – Sport36-Komló 2022.02.05. 18:00