Két hete jobbak voltunk a Dabasnál

photo

Tíz napja kilenc góllal verte együttesünk a Dabas gárdáját úgy, hogy már a találkozó első negyede után már zsebünkben érezhettük a két bajnoki pontot.

Kilvinger Bálint együttes 26 percig mindössze 5 gólt engedélyezett a vendégeknek.

Amennyiben az akkor látott védekezést át tudjuk menteni a szerda esti találkozóra, úgy két ponttal térhetnénk haza Pest megyéből. Nem is jönne rosszul a Ferencváros elleni vereség után, hiszen pénteken még nehezebb dolgunk lesz, a Telekom Veszprém látogat Komlóra.

K&H Kézilabda Liga 21. forduló:
2021.04.21. 18:30
Dabasi KC (12. 9p) – Sport36-Komló (10. 15p)
Dabas, OBO Aréna, zárt kapuk mögött V: Felhő, Öcsi

A másfél héttel ezelőtti mérkőzésen a komlói csapat legeredményesebb játékosa Jerkovic és Zobec volt 6-6 góllal. A Dabasnál Tóth Ádám 7 gólig jutott.

A mérkőzést előreláthatólag a Dabas TV YouTube-csatornáján követhetik szurkolóink.