Megszorongatnánk Ancsinékat

photo

Nem kellett kiugró teljesítmény a Dabas legyőzéséhez, a Tatabánya ellen bizonyosan többre lesz szükség szombaton.

Parádés sorozatot tudhat maga mögött 6. helyen álló kézilabdacsapatunk. Jerkovicék tavasszal csak 5 pontot veszítettek, egyedül a Telekom Veszprém és a Szeged tudta legyőzni őket, és pontot is csak Egerben hullajtottak. Bár eddig is több bravúrt értünk el – a Gyöngyös, a Balatonfüred, az FTC legyőzésével – az egyre inkább formába lendülő, a bronzért bejelentkezett Tatabánya elleni pontszerzésre többen felkapnák a fejüket.

A Tatabánya ellen kétszer is pályára léptünk. A bajnokságban már 5 góllal is vezettünk a szünetben, mégis vereség lett a vége (25:30), majd a magyar Kupában viszonylag simán kaptunk ki. (24:30)

A vendégek legutóbb a Csurgót verték; Juhász 9, Ancsin 8, Sunajko Stefan 4, Balogh 4 góllal járult hozzá győzelmükhöz.
A házi góllövőlistánkat vezető Jerkovic Srecko Dabason csak az 50. percben talált be először (igaz háromig jutott – a szerk.), szombaton nagyon várjuk első találatát, hiszen az a 100. lesz a bajnokságban.